Výsledek hledání

Zavřít

BLESKOVKY

Facebook

Aktuálně z kultury

27. 5. 2016

Kostýmované prohlídky Domu Štěpánka Netolického

Zastavte se v Domě Štěpánka Netolického a nechte si vyprávět příběh objektu přímo od jeho slavného majitele, rybníkáře a stavitele Štěpánka Netolického. Kostýmované prohlídky se uskuteční v úterý 7., 14., 21. a 28. června vždy od 17:00.

[více]

23. 5. 2016

Otevírání lázeňské sezony

V sobotu 28. května se uskuteční tradiční otevírání lázeňské sezony, které nabídne kromě trhu na Masarykově náměstí také spoustu doprovodného programu včetně koncertů, průvodu a dalších akcí.

[více]

23. 5. 2016

Vyblejskni Třeboň a vyhraj!

Chystáte se na dovolenou na Třeboňsko? Nezapomeňte doma foťák! Třeba se vám podaří ulovit zajímavý snímek a můžete vyhrát víkendový pobyt v hotelu Zlatá hvězda nebo v Campu Paris, sud piva z Pivovaru Regent nebo poukazy na procedury v Lázních Aurora.

[více]

19. 5. 2016

4.6. v 19.30 hodin – Večer operních nadějí 2016

Lenka Pavlovič, letos v širší nominaci na Thálii v oboru opereta, Renata Bicánková a Petr Horák, pěvci jejichž začátky jsou spojeny s Třeboní, se shodli, že se sem po letech vrátí. Ale jen na jeden večer. Na koncert v Divadle J. K. Tyla 4. června.

[více]

17. 5. 2016

Rožmberské veselí

V sobotu 11. června se na třeboňském zámku můžete zúčastnit slavnosti s dobovým tancem, hudbou, vínem i ochutnávkou rožmberské kuchyně.

[více]

12. 5. 2016

Poznej světové dědictví UNESCO

Putovní výstava fotografií Poznej světové dědictví UNESCO přibližuje české veřejnosti již čtrnáctým rokem tyto nádherné kouty světa. Do Třeboně se po dvou letech vrací a je k vidění od 11. května do 2. června 2016 (denně kromě neděle 10-12 a 13-16 hod.) ve foyer divadla J. K. Tyla na Masarykově náměstí.

[více]

11. 5. 2016

16. června se s Divadlem Radka Brzobohatého protančíme celým dvacátým stoletím

Světově proslulá divadelní hra Tančírna vznikla téměř před 30 lety v pařížské divadelní společnosti Le Théatre du Campagnol. Tento námět později zpracoval pro svůj slavný film Tančírna známý italský režisér Ettore Scola.

[více]

3. 5. 2016

Prohlídky divadla J. K. Tyla

Prohlídky divadla J. K. Tyla vás dovedou do všech zákoutí hlediště, do šatny herců i na prkna, která znamenají svět. V květnu se prohlídky uskuteční 9., 16., 23. a 30.5.

[více]

17. 3. 2016

Třeboň má svůj turistický balíček slev a bonusů na rok 2016

Třeboň zážitková, tak se jmenuje tištěný produkt, který je připraven pro letošní rok pro návštěvníky Třeboně a jejího okolí. Produkt, který má podobu skládacího letáku, pro návštěvníky Třeboně připravilo město Třeboň ve spolupráci s oblastní Jihočeskou hospodářskou komorou a podnikateli v rámci udržitelnosti projektu Města v rozletu.

[více]

8. 9. 2015

29. 9. v 19.30 - Jméno - První divadlo v předplatném

Mluvit se dá o všem. Mezi dobrými přáteli a příbuznými by vlastně žádné téma nemělo být tabu. Když se ale úspěšný realitní makléř Vincent na večeři u své sestry Elizabeth, učitelky francouzštiny, a švagra Pierra, profesora literatury, svěří se záměrem dát svému synovi kontroverzní jméno, zdá se, že hranice civilizované konverzace byla překročena....

[více]

Zdroj: Turistické a informační centrum TřeboňProgram na 27. 5. 2016

Alenka v říši divů: Za zrcadlem 2D

Čas 17:00 (rezervovat)
Volná kapacita 78
Místo konání Kino Světozor
Cena 130,-
[více]
Alenka v říši divů: Za zrcadlem 2DAlenka Kingsleighová se ujala řemesla po svém otci a strávila několik posledních let na divokých vlnách světových oceánů jako mořeplavkyně. Po svém návratu do Londýna objeví kouzelné zrcadlo, skrz které se dostane zpět do fantastické Říše divů, kde se znovu shledá se svými starými známými: Bílým králíkem, houseňákem Absolemem, kocourem Šklíbou a potrhlým Kloboučníkem, který není ve své kůži. Kloboučník totiž ztratil svou svoucnost a tak Bílá královna Mirana vyšle Alenku zapůjčit si Chronosféru, cože je kovová koule uvnitř Velkých hodin, jež stanovují veškerý čas. Cestou do minulosti se Alenka setkává se svými přáteli – i nepřáteli – v různých dobách jejich životů. Alenku čeká nebezpečná cesta, během které musí zachránit potrhlého Kloboučníka dřív, než jí vyprší všechen čas.

Teorie tygra 2D

Čas 20:00 (rezervovat)
Volná kapacita vyprodáno
Místo konání Kino Světozor
Cena 140,-
[více]
Teorie tygra 2DTeorie Tygra je road movie o muži, který si v šedesáti vzpomene, že míval sny i vlastní vůli a že chce zpátky vládu nad svým životem. Vydá se na riskantní cestu navzdory tomu, že tím přichází o vše. Film je též o jeho ženě, která to prostě myslela dobře: za manželství i svého muže obětavě převzala zodpovědnost, protože muži toho nejsou schopni. Revolta starého pána rozkolísá zavedené pořádky i v rodinách jejich dětí. Mladí by si to rádi zařídili lépe, ale zničující rodinná strategie pomalé přeměny z tygrů na králíky má hluboce zapuštěné kořeny.

Aloe vera - léčebné účinky

Čas 19:00 (rezervovat)
Volná kapacita 30
Místo konání Lázně Aurora s.r.o, Přednášková místnost - Aurora
Cena zdarma
[více]
Aloe vera - léčebné účinky

Výstava skleněných šperků z dílny p. Brodské

Čas 17:30 (rezervovat)
Volná kapacita 30
Místo konání Bertiny lázně Třeboň s.r.o., Denní bar - Bertiny lázně
Cena zdarma
[více]
Výstava skleněných šperků z dílny p. Brodské

TIC Třeboň

Masarykovo nám. 103

379 01 Třeboň

Najděte si TIC na mapě.

Web: www.itrebon.cz
E-mail: info@itrebon.cz
Tel: +420 384 721 169

Otevřeno

po–pá

09.00–12.00|13.00–16.00

 

Program na další dny

 

Partnerství