Výsledek hledání

Zavřít

BLESKOVKY

Facebook

Aktuálně z kultury

11. 1. 2018

Americké smyčce zahrají v Třeboni

Ve východoamerickém městě Columbus mají nejen hokejový tým NHL, jehož dres oblékali Jihočeši Václav Prospal, Jiří Novotný a Lukáš Sedlák, ale i vynikající hudební školu. Šestnáct studentů hry na housle, violu a violoncello ze Suzuki Music Columbus vystoupí 24. března v třeboňském divadle J. K. Tyla.

[více]

4. 1. 2018

Třeboňský masopust

V sobotu 3. února úderem 10. hodiny vypukne na Masarykově náměstí masopustní rej. Dvě koledy a spousta maškar dorazí z Benešova nad Černou, přidají se místní ochotníci a loutkáři. Restaurace Beseda nabídne vepřové hody a Pekařství Novosedly nad Nežárkou masopustní koblihy.

[více]

3. 1. 2018

Přijďte v lednu na cirkusovou školu nebo divadelní představení do Domu Štěpánka Netolického!

V rámci doprovodného programu k výstavě Hadí muž a tanečnice / Bosé nohy a jiné zajímavosti jsme pro vás připravili v Domě Štěpánka Netolického zajímavý doprovodný program. Těšit se můžete na divadelní představení či cirkusovou školu. Přijďte si spolu s námi užít dvě následující soboty!

[více]

28. 12. 2017

Prohlídky divadla J. K. Tyla v Třeboni - leden 2018

Každé pondělí v lednu ve 13:30 hod. se můžete zúčastnit komentované prohlídky historických i moderních prostor, technického zázemí, jeviště a zákulisí Divadla Josefa Kajetána Tyla.

[více]

19. 12. 2017

Chcete vstupenku jako dárek? Nemusíte k nám ani chodit!

Byl totiž obnoven online prodej vstupenek na kulturní akce pořádané městem Třeboň.
Přinášíme vám i pár tipů na dárky, které by pod vánočním stromečkem mohly zabodovat napříč generacemi.

[více]

15. 12. 2017

Prodej divadelního abonmá zahájen!!

Prodej abonentek na jarní řadu divadelních inscenací pro stávající abonenty byl zahájen!! Zakoupit je můžete na TIC města Třeboně, Masarykovo nám. 1, 379 01 Třeboň.
tel. 384 721 169
Abonentní vstupenky není možno z technických důvodů vydávat na večerní pokladně před představením.
Stávající i potenciální zájemce prosíme o vyplnění přihlášky.
Děkujeme a přejeme krásné Vánoce

[více]

13. 12. 2017

Dnešní koncert Radůzy byl zrušen!!

Pořadatel se omlouvá, ale dnešní koncert Radůzy byl ze zdravotních důvodů zrušen

[více]

11. 12. 2017

Běžte pro vstupenky na MĚSTSKÝ PLES!

Valda Band se sólisty Lucií Kochánkovou, Lucií Prágerovou a Adamem Vojtěchem,ale i bohatý raut, tombola a předtančení na vás čeká v pátek 2. února na Městském plese pětilisté růže. Vstupenky jsou v prodeji v Turistickém informačním centru na Masarykově náměstí.

[více]

5. 12. 2017

UPOZORNĚNÍ - výlep plakátů

Turistické informační centrum Třeboň nepřijímá do výlepu plakáty politické povahy. Na našich výlepových plochách prezentujeme pouze kulturní a společenské akce. Děkujeme za pochopení.

[více]

2. 12. 2017

Prohlídky divadla J.K.Tyla v prosinci

Komentované prohlídky historických i moderních prostor divadla, technického zázemí, jeviště a zákulisí.

[více]

Zdroj: Turistické a informační centrum TřeboňProgram na 16. 1. 2018

Star Wars: Poslední z Jediů

Čas 17:00 (rezervovat)
Volná kapacita 114
Místo konání Kino Světozor
Cena 150,-
více...
Star Wars: Poslední z JediůVe filmu Star Wars: Poslední z Jediů od studia Lucasfilm pokračuje sága rodu Skywalkerů. Postavy předchozího filmu Star Wars: Síla se probouzí spolu s legendárními hrdiny galaxie prožívají strhující dobrodružství, během kterých odhalí prastará tajemství Síly a šokující události z minulosti. Zdroj: Falcon Oficiální text distributora.

Zmenšování

Čas 20:00 (rezervovat)
Volná kapacita 135
Místo konání Kino Světozor
Cena 130,-
více...
ZmenšováníMatt Damon hraje v originální komedii Alexandera Paynea (Bokovka) chlapíka, který se nechá s vidinou zbohatnutí dobrovolně zmenšit. Paradoxně až jako deseticentimetrový začne konečně pořádně žít. Představte si, že byste mohli pohádkově zbohatnout. Stačilo by splnit jednu malinkou podmínku. Dobrovolně absolvovat proces, na jehož konci byste měřili pouhých deset centimetrů. Šli byste do toho? Režisér Bokovky Alexander Payne natočil velmi originální komedii o muži, který začal doopravdy žít, až když se začal na život dívat z úplně jiné perspektivy. Proces zvaný celulární miniaturizace vyvinuli norští vědci jako jeden z léků na hrozící přelidnění planety. Malí lidé míň snědí a zaberou míň místa, to dá rozum. A aby do tohoto programu vstupovali lidé houfně a s nadšením, provázejí ho gigantické ekonomické výhody a trvalý pobyt v mini-milionářském ráji Leisureland. Vidina zbohatnutí do programu přivede i Paula Safranka (Matt Damon) a jeho ženu Audrey (Kristen Wiig). Bezdětní čtyřicátníci s nudnou prací a neútulným bytem stejně nevidí lepší životní perspektivu. Po absolvování vstupního pohovoru následuje nutná úprava (všechen tělesný porost a plomby musí pryč) a pak už narkóza a samotná miniaturizace. Když se deseticentimetrový Paul probudí „na druhé straně“, dozví se, že Audrey nakonec vycouvala. Bohatého, ale opuštěného Paula naštěstí nenechají dlouho truchlit jeho noví „přátelé“, srbský playboy Dušan (Christoph Waltz) a jednonohá vietnamská disidentka (Hong Chau). S nimi toho prožije během pár týdnů víc než za celý svůj dosavadní život a uvědomí si, že i v malém světě lze prožít velké věci. Zdroj: CinemArt Oficiální text distributora.

Andalusie od Rondy po Tabernas - Ing.Štolcpart

Čas 18:00
Volná kapacita 30
Místo konání Přednášková místnost - Aurora
Cena zdarma
více...
Andalusie od Rondy po Tabernas - Ing.Štolcpart

Mar Menor a Murcie - Ing.Štolcpart

Čas 20:00
Volná kapacita 30
Místo konání Přednášková místnost - Aurora
Cena zdarma
více...
Mar Menor a Murcie - Ing.Štolcpart

Taneční večer s kapelou Falko Melodi

Čas 19:00
Volná kapacita 30
Místo konání Harmonie- Aurora
Cena zdarma
více...
Taneční večer s kapelou Falko Melodi

TIC Třeboň

Masarykovo náměstí

379 01 Třeboň

Najděte si TIC na mapě.

Web: www.itrebon.cz
E-mail: info@itrebon.cz
Tel: +420 384 721 169

 

Otevírací doba TIC
Po

9:00–18:00

Út

9:00–18:00

St

9:00–18:00

Čt

9:00–18:00

9:00–18:00

 

 

Program na další dny

 

Partnerství