Výsledek hledání

Zavřít

BLESKOVKY

Facebook

Aktuálně z kultury

20. 3. 2018

Tajemství rybníků

Víte, které rybníky patří mezi vůbec nejstarší u nás? Jak staré jsou duby na jejich hrázích? Nebo jaký význam měly rybníky dříve a jaký dnes? Tyto a další otázky zodpoví 26. března v Domě Štěpánka Netolického Mgr. Jarmila Hansová z Národního památkového ústavu v Českých Budějovicích.

[více]

19. 3. 2018

Velikonoce v Třeboni

Velikonoční svátky v Třeboni - to není jen pomlázka, ale i bohatá nabídka kulturních akcí, ze které si vybere opravdu každý!

[více]

14. 3. 2018

Zveme vás na večer s Ivou Hüttnerovou

V rámci doprovodného programu k výstavě bychom vás rádi pozvali na večerní povídání s Ivou Hüttnerovou, které se uskuteční v pátek 23. března v 17:00 v přednáškovém sále Domu Štěpánka Netolického.

[více]

13. 3. 2018

P.R.S.A. - 25. března v 19.30 hodin

Divadlo v předplatném
Z provozních důvodů došlo ke změně původné plánovaného březnového titulu. Děkujeme za pochopení.

Hra polského autora Eugeniusze Szybala s podtitulem pět žen, tři generace, jedna rodina, stejný osud. „Život je plný omylů! A tak se klidně může stát, že místo velkolepé rodinné oslavy babiččina životního jubilea omylem vypravíte funus.“

[více]

26. 2. 2018

Poznamenejte si termíny TOP akcí v Třeboni

Anifilm, Dračí Svět, Concertino Praga, Okolo Třeboně, Třeboňská Nocturna, Třeboňský divadelní festival, Historické slavnosti Jakuba Krčína, Lázeňská Třeboň, Myslivecká Třeboň, Čochtanova Třeboň, Rybářské slavnosti a termíny mnoha dalších zajímavých akcí.

[více]

25. 2. 2018

Prohlídky divadla J. K. Tyla v Třeboni - březen 2018

Komentované prohlídky historických i moderních prostor divadla, technického zázemí, jeviště a zákulisí.

[více]

23. 2. 2018

Třeboň opět rozkvete

V sobotu 14. dubna bude Masarykovo náměstí opět po roce patřit KVĚTINOVÉ TŘEBONI. Řemeslné a květinové trhy doplní zahradnický a zahrádkářský sortiment, florální objekty a jarní dekorace. Své umění předvedou nejlepší čeští floristé, odborníci poradí co a jak na jaře neopomenout v zahrádce a k tomu zahraje folková kapela Bonsai č. 3.

[více]

15. 2. 2018

Americké smyčce zahrají v Třeboni

Šestnáct studentů hry na housle, violu a violoncello špičkové hudební školy SUZUKI MUSIC COLUMBUS ze severoamerického státu Ohio vystoupí 24. března v třeboňském Divadle J. K. Tyla. Zazní tu klasika - Bach, Händel i Dvořák, filmová muzika z Hobbitů nebo Schindlerova seznamu, ale třeba i rock Jimiho Hendrixe.

[více]

19. 12. 2017

Chcete vstupenku jako dárek? Nemusíte k nám ani chodit!

Byl totiž obnoven online prodej vstupenek na kulturní akce pořádané městem Třeboň.
Přinášíme vám i pár tipů na dárky, které by pod vánočním stromečkem mohly zabodovat napříč generacemi.

[více]

15. 12. 2017

Prodej divadelního abonmá zahájen!!

Prodej abonentek na jarní řadu divadelních inscenací pro stávající abonenty byl zahájen!! Zakoupit je můžete na TIC města Třeboně, Masarykovo nám. 1, 379 01 Třeboň.
tel. 384 721 169
Abonentní vstupenky není možno z technických důvodů vydávat na večerní pokladně před představením.
Stávající i potenciální zájemce prosíme o vyplnění přihlášky.
Děkujeme a přejeme krásné Vánoce

[více]

Zdroj: Turistické a informační centrum TřeboňProgram na 21. 3. 2018

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci

Čas 20:00 (rezervovat)
Volná kapacita 106
Místo konání Kino Světozor
Cena 130,-
více...
Zoufalé ženy dělají zoufalé věci"To tedy byl porod!", vzdychnete si, když se vám něco nepodaří lehce, ale stojí vás to hodně úsilí. "To tedy byl porod!", je přesná definice nejen vstupu naší hrdinky Olgy na svět (vzácnou polohou čelní), ale tato věta vystihuje i její touhu najít pravou lásku. Není to vůbec jednoduché, možná proto, že ani Olga není jednoduchá. Má se svým milostným životem velké plány a má přebujelou fantazii. Městečko, kde se narodila, jí ale pro realizace milostných záměrů nestačí. A tak se přemístí do velkoměsta. Nejprve prodává v prodejně s dámským prádlem, kde obslouží přes tři tisíce žen, než se stane zázrak a přijde ON! Ten první a pravý! To si alespoň Olga myslí do okamžiku, než ho přistihne při nevěře. Olga studuje psychologii, a tak má svou situaci teoreticky zvládnutou. Praxe je ovšem jiná. Zvlášť, když se potká s vyhlášeným děvkařem a ten ji odveze do karpatských hor. Anebo když se málem utopí v kanoi před očima toho mladíčka… Anebo když zjistí, že ten kluk, který jí poprvé viděl nahou, není zas takový kretén… Anebo když pochopí, že její syn už není dítě… Anebo... Těch "anebo" je na cestě, kde Olga hledá báječný vztah, hodně. Určitě ale platí, že film Zoufalé ženy dělají zoufalé věci je komedie, ze které vyplývá, že co se týče lásky, tak... i když je vám hrozně, i když jste k smíchu, tak to prostě nesmíte vzdát! Zdroj: Bioscop Oficiální text distributora.

Tomb Raider

Čas 17:00 (rezervovat)
Volná kapacita 131
Místo konání Kino Světozor
Cena 140,-
více...
Tomb RaiderLaře Croft (Alicia Vikander) je 21 let a právě zdědila obrovské obchodní impérium. Její otec, bohatý šlechtic a známý dobrodruh, Lord Richard Croft (Dominic West), zmizel beze stopy před sedmi lety, když byla ještě dítě. Od té doby se marně snaží najít nějaký smysl svého života. Když si přečte záhadný vzkaz, který jí otec zanechal, rozhodne se opustit Londýn a vyrazit do neznáma, aby přišla na to, co se jejímu otci doopravdy stalo. Vydá se po jeho stopách hledat legendární hrobku na mýtickém ostrově někde poblíž japonského pobřeží. Tato mise ale nebude jednoduchá – už jen dostat se na záhadný ostrov stojí Laru velké úsilí. Loď, která ji měla dopravit na pevninu ztroskotá v silné bouři a Lara se ocitá sama uprostřed neznáma, vybavená jen ostrým nožem, pevnou vírou a vlastní tvrdohlavostí. Pokud se jí podaří překonat své vlastní limity a přežít toto nebezpečné dobrodružství, stane se z ní skutečný Tomb Raider.Zdroj: Forum Film Oficiální text distributora.

Taneční večírek s kapelou Krystal

Čas 19:00
Volná kapacita 100
Místo konání Restaurace Adéla - Bertiny lázně
Cena zdarma
více...
Taneční večírek s kapelou Krystal

TIC Třeboň

Masarykovo náměstí

379 01 Třeboň

Najděte si TIC na mapě.

Web: www.itrebon.cz
E-mail: info@itrebon.cz
Tel: +420 384 721 169

 

Otevírací doba TIC
Po

9:00–17:00

Út

9:00–16:00

St

9:00–17:00

Čt

9:00–16:00

9:00–16:00

 

 

Program na další dny

 

Partnerství