Zahraniční aktuality

Vyvěšeno: 03. 12. 2019

Tradice adventních setkávání pokračuje

I v letošním roce se zástupci partnerských měst Třeboně a Schremsu setkali, aby společně přivítali advent. Je to tradice, která trvá již od roku 1991 a je pro zástupce obou měst vždy příjemným zpestřením předvánočního času. Jako první již tradičně proběhlo v sobotu 23. listopadu slavnostní rozsvícení vánočního stromečku a zahájení adventního trhu ve Schremsu, a to za účasti delegace z Třeboně v čele s místostarostkou paní Ing. Janou Grammetbauerovou.

Vyvěšeno: 29. 10. 2019

Slavnostní otevření zrekonstruované budovy Městského úřadu ve Schremsu

V rakouském partnerském městě Schrems byla v sobotu 26. října po téměř roční rekonstrukci slavnostně otevřena budova městského úřadu. Za město Třeboň se akce zúčastnili místostarosta Mgr. Petr Werner a tajemnice úřadu Ing. Petra Jánská.

Vyvěšeno: 25. 10. 2018

Návštěva maratonských běžců z Interlakenu

Závodníci z partnerkého města Interlaken si přijeli vyzkoušet, jak se běhá v třeboňských rovinách.

Vyvěšeno: 11. 10. 2018

Svatováclavské slavnosti

Prezentace bavorského zemského okresu Freyung - Grafenau na Svatováclavských slavnostech.

Vyvěšeno: 11. 10. 2018

"Oktobrkap 2018"

Při příležitosti 110. výročí založení tenisového sportu v Třeboni se konal mezinárodní tenisový turnaj pro děti a mláděž.

"Oktobrkap 2018"