BLESKOVKY

1. Cykloorienťák a Třeboňské cyklohraní

Vítáme Vás na webu závodu.

Novinka 2. 7. 17! Přinášíme Vám výsledky závodu včetně mezičasů mezi jednotlivými kontrolami. Děkujeme všem závodníkům za účast a pekné sportovní výkony. Těšíme se zase někdy na viděnou. A jsou zde i první fotografie ze závodu.

Závodní mapa kategorie muži 21-40 let

Novinka! Pro intenzivnější pocit ze závodu bude možné si zapůjčit mapník Autopilot. Cena za půjčení je 80 Kč. Nabídka je omezená pouze na 30 kusů, proto doporučujeme zamluvit si mapník dopředu při přihlášce.

Jedná se o veřejný závod MTBO (orientační závod na kolech) na mapě odpovídající standardům MTBO (mapový klíč). Na začátek Desatero závodníků MTBO (doporučujeme nastudovat a hlavně se tím i řídit) a základní rady pro zájemce o tento sport (tento závod, ikdyž využívá speciální mtbo mapy, pravidla pro mtbo a systém ražení běžný na závodech, je závodem, kde očekáváme, že naprostou většinu startovního pole budou tvořit závodníci bez zkušeností s orientačními závody).

Kdy? v sobotu 1. července 2017

Centrum závodu: areál bývalých technických služeb v Třeboni, pod hrází rybníka Svět (mapa)

Prostor závodu: les Na Hrádečku

Jedná se o veřejný orientační závod na horských kolech (mtbo) s pevným pořadím kontrol. Systém ražení je SportIdent. Blíže o závodu, mapě a základních pravidlech se dozvíte na webu závodu a na prezentaci.
Registrace na závody proběhne od 9:00 – 9:45, start bude probíhat intervalově od 10:00.
Na místě bude zajištěno občerstvení a pro děti další vyžití. Zajištěn je i na místě cykloservis, pro zájemce i půjčovna kol včetně vybavení. Půjčovna otevřena v místě konání od 8:30 hodin. Závodníci musí být vybaveni přilbami. Zdravotník na místě je zajištěn.

Registrace: Přihlásit se můžete předem v jednotlivých kategoriích na e-mail: jaroslav.fliegel@mesto-trebon.cz (Pozor, změna oproti článku v Třeboňském světu). Do přihlášky prosím uveďte jméno, příjmení, rok narození, číslo SI čipu (pokud jej vlastníte, či požadavek na zapůjčení).  Registrace předem bude ukončena dne 29. června. Ostatní se registrují až na místě, tj. v den závodu. Registrací předem výrazně urychlíte prezentaci. Startovné najdete na webu.
Kontakty na pořadatele a bližší informace: Jakub Hulec, tel. 721 749 942 a Jana Vítková 725 117 840. www.mesto-trebon.cz/cyklo
Další informace můžete nalézt v sekci Otázky a odpovědi.

Závodní kategorie:

• Rodiče a dítě do 6 let
  • Rodič a dítě 7 – 10 let
  • Žáci 11 – 15 let
  • Žákyně 11 – 15 let
  • Junioři – muži 16 – 20 let
  • Juniorky – ženy 16 – 20 let
  • Muži 21 – 40 let
  • Ženy 21 – 40 let
  • Muži 41 +
  • Ženy 41 +

Často kladené otázky