Kompetence: odbor finanční a majetkový

Referent: Radka Bicková, tel.: 384 342 193

Kde vyřídit: 1. patro městského úřadu, č. dveří 234

Bytový fond

Město Třeboň vlastní bytový fond v Třeboni, Břilicích a Staré Hlíně.

Žádost o nájem bytu ve vlastnictví města Třeboně může podat občan, který:

Příslušné formuláře žádostí:

Domy s pečovatelskou službou

Město Třeboň vlastní bytový fond v domech s pečovatelskou službou, a to v domech č. p. 1/II, ul. Chelčického, č. p. 2/II, ul. Chelčického a v domě č. p. 20/II, ul. Svatopluka Čecha, Třeboň

Žádost o přidělení bytu v DPS podává občan pouze na příslušném formuláři a může být přijata od občana, který:

Související soubory:

Aktuální informace

Důležité novinky z radnice

JIHOČESKÝ FESTIVAL ZDRAVÍ TŘEBOŇ 2023

Město Třeboň všechny srdečně zve již tuto sobotu 16. září na tradiční Jihočeský festival zdraví Třeboň 2023, který se koná na Masarykově náměstí.
Připraven je bohatý program pro malé i velké, trh chráněných dílen a neziskových organizací, Hadrárna a mnoho dalšího. Od 17.00 nezapomeňte navštívit přednášku Pavla Chlouby O cestování a zahradách Francie v loutkovém sále Divadla J. K. Tyla.
Každoročně je součástí festivalu také veřejná charitativní sbírka, kterou v letošním roce pořádáme pro Jaroslava Zárubu z Boru u Suchdola nad Lužnicí.
 
Akce Jihočeský festival zdraví Třeboň 2023 je finančně podpořena v rámci dotačního programu Jihočeského kraje Podpora kultury.

Více informací

Konference Klimatická změna jako výzva a možnost pro rybniční a městskou krajinu

Město Třeboň a společnost ENKI, o. p. s., zve na tradiční konferenci "Klimatická změna jako výzva a možnost pro rybniční a městskou krajinu", která se letos koná v Třeboni 21. září 2023 v KKC Roháč.

Více informací včetně přihlášky najdete na zde.

Více informací

Výběrové řízení - vedoucí odboru školství a sociálních věcí

Město Třeboň opakovaně vyhlašuje výběrové řízení na pozici vedoucí(ho) odboru školství a sociálních věcí. Přihlášky je možné zasílat do 06.10.2023. Více Více informací