Vyvěšeno: 01. 07. 2022

Uzavření stezky na hrázi rybníka Svět v Třeboni

Město Třeboň nepřevzalo hotové dílo "Stezka podél silnice II/154 na hrázi rybníka Svět v Třeboni". Důvodem nepřevzetí jsou vady na povrchu stezky. Z rozhodnutí zhotovitele byla stezka uzavřena. O dalším vývoji vás budeme informovat.
Vyvěšeno: 21. 06. 2022

Výběrové řízení - referent(ka) odboru rozvoje a investic

Vyhlašujeme výběrové řízení na volné místo "referent/ka odboru rozvoje a investic". Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned. Hlavní náplní práce je zajišťování péče o veřejnou zeleň v majetku města a odpadové hospodářství. Podrobné informace zde.
Vyvěšeno: 20. 06. 2022

POZVÁNKA NA 27. JEDNÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA TŘEBONĚ

Pozvánka na 27. JEDNÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA TŘEBONĚ, které se uskuteční V PONDĚLÍ 27.06.2022 OD 18:00 HODIN

v zasedací místnosti č. 118 Městského úřadu Třeboň.

Přiložený soubor: Pozvanka.pdf

Vyvěšeno: 10. 06. 2022

Nábor na pozici "strážník městské policie"

Město Třeboň vyhlašuje nábor na pozici "strážník městské policie". Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Podrobné informace zde.
Vyvěšeno: 09. 06. 2022

CHARITATIVNÍ SBÍRKA PRO UKRAJINSKÉ UPRCHLÍKY

V rámci akce Na společné notě, která se koná v sobotu 11. června, proběhne veřejná charitativní sbírka na podporu ukrajinských uprchlíků žijících v Třeboni.
Zapečetěné pokladničky najdete přímo na Masarykově náměstí (označený stánek) a v Domě Štěpánka Netolického u pokladny.
Výtěžek sbírky bude použit na podporu fungování integračního centra pro předškolní děti z Ukrajiny žijících dočasně v Třeboni. Centrum funguje v Husově kapli v Třeboni a výtěžek sbírky tak bude předán přímo do rukou paní farářky.
Přijďte podpořit dobrou věc a užít si den plný krásné hudby.
Těšíme se na vás!

Program celodenní akce naleznete zde.