Svaz důchodců, o.s. Třeboň

Vrchlického 937, 379 01 Třeboň

Předsedkyně: Jarmila Baštová, tel.: 604 179 183

Svaz důchodců je součástí organizace s celostátní působností, která sdružuje občany – převážně důchodce, bez rozdílu jejich národnosti, rasy, politického přesvědčení a náboženského vyznání pod heslem: „Aby nikdo nebyl sám“. Členové svazu se pravidelně setkávají k přátelským besedám s živou hudbou. Na těchto setkáních často přednáší odborníci z různých oblastí veřejného i kulturního života. Kromě toho se členové svazu důchodců účastní divadelních představení, výstav, návštěv muzeí, různých exkurzí apod.

Aktuální informace

Důležité novinky z radnice

PARKOVIŠTĚ V JATEČNÍ ULICI

V průběhu měsíce listopadu byla dokončena výstavba plochy pro parkování osobních automobilů v Jateční ulici. Parkování je zde pro veřejnost zdarma.Dále byly dokončeny stavební práce na místních komunikacích v části ulice Potoční a v ulici Školní v Břilicích a byl opraven chodník u parkoviště ve Sportovní ulici. V ulici U sv. Petra a Pavla je dokončena výměna inženýrských sítí a probíhají práce na komunikaci.

Více informací

Výběrové řízení - referent(ka) sociálních věcí - sociálně právní ochrana dětí, náhradní rodinná péče

Město Třeboň vyhlašuje výběrové řízení na nově zřízené pracovní místo "referent(ka) sociálních věcí - sociálně právní ochrana dětí, náhradní rodinná péče". Nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned. Podrobnosti zde Více informací