WEB: https://www.facebook.com/victorydancecompany 

Odpovědný vedoucí: Bc. Václav Nágl

tel: 732 383 683

e-mail: victorydancecompany@centrum.cz

Taneční škola VICTORY DANCE COMPANY vznikla v Třeboni v září roku 2018. Tanečníky vede Václav Nágl, několikanásobný mistr České republiky, Evropy i světa jak v sólových vystoupeních, tak ve skupinových formacích. VICTORY D.C. navštěvuje ve školním roce 2018/2019 zhruba 80 dětí z Třeboně a okolních obcí. Taneční škola se věnuje převážně stylům  street dance a street dance show. V dalších letech VICTORY bude otevírat přípravku pro předškolní děti a hlavní věkovou kategorii pro dospělé tanečníky. Rovněž bude rozšiřovat škálů vyučovaných tanečních stylů o show dance. Taneční škola VICTORY DANCE COMPANY je členem tanečních svazů Czech Dance Organization a Děti fitness aneb sportem proti drogám. Kromě soutěží těchto svazů se bude účastnit pohárových soutěží a v letech příštích i Taneční skupiny roku. V současnosti tréninky probíhají v sále KKC Roháč a v tělocvičně třeboňského gymnázia.


Aktuální informace

Důležité novinky z radnice

Výběrové řízení - referent(ka) sociálních věcí - SPOD
Aktuality (147)

Výběrové řízení - referent(ka) sociálních věcí - SPOD

Město Třeboň opakovaně vyhlašuje výběrové řízení na pozici referenta/referentky sociálních věcí - sociálně právní ochrana dětí. Podrobné informace zde Více informací
Kácení a ořezy stromů
Aktuality (147)

Kácení a ořezy stromů

Upozorňujeme občany, že do 20. prosince 2022 bude na Naučné stezce zdraví Třeboň na Hrádečku probíhat kácení a ořezy stromů. Žádáme proto občany o omezení vstupu do této oblasti po dobu prací, případně o zvýšenou opatrnost při pohybu v této lokalitě.

Děkujeme za pochopení!

Více informací
Adventní výlet
Aktuality (147)

Adventní výlet

Město Třeboň připravilo na sobotu 3. prosince 2022 výlet na adventní trhy do německého Pasova a Freyungu.
Odjezd autobusu je v 7 hodin od městského úřadu, návrat okolo 20 hodiny.
Cena výletu je 200 Kč za osobu.
Přihlašovat se můžete v TIC na Masarykově náměstí.
 
Adventni výlet
Více informací