Výsledek hledání

Zavřít

Facebook

Aktuality města

13. 10. 2014

Ověřovací anketa potvrdila problémy k řešení

K Třeboni patří ryby, o městě rozhodujte i VY !
V úterý 9. září 2014 se v Kulturním a společenském centru Beseda konalo již třetí Fórum Zdravého města Třeboň. Do Besedy přišlo více jak 70 diskutujících. Z jejich debaty vzešlo 20 problémů města určených k řešení. Ty nejzásadnější následně určila ověřovací anketa, která byla ukončena 10. října 2014:  

Fórum je jedním z nástrojů, kterým Zdravá města zapojují obyvatele do veřejného dění. Nabízí deset tematických okruhů života ve městě, v nichž jsou určovány „top problémy“. Všechny jsou pak zařazeny do tak zvané ověřovací ankety. Anketní lístky byly dostupné na podatelně městského úřadu, Turistickém a informačním centru na Masarykově náměstí, recepci Bertiných lázní, městské knihovně, na poště, či na webu města. V anketě se vyjádřilo 187 lidí. Na aktuálním lístku bylo možné zaškrtnout maximálně dva okruhy problémů k řešení. Ověřovací anketa potvrdila 5 problémů:

•    zachování lékařské služby první pomoci
•    řešení nedostatku veřejných WC včetně jejich značení
•    zajištění více letních kapel pro mladé
•    zlepšení průchodnosti kruhového objezdu na Táboritské ulici + zvýšení bezpečnosti chodců a cyklistů
•    rozšíření kamerového systému (zejména ve Sportovním areálu Hliník, u autobusového nádraží).

Jednotlivým problémům budou přiděleni garanti. Ti se tématy aktivně zabývají. Výsledky ověřovací ankety budou též předloženy zastupitelům.

Děkujeme všem, kteří se ankety Fóra Zdravého města Třeboň zúčastnili!  

«Související odkazy

Partnerství