V sobotu 29. června proběhna ve Staré Hlíně již 3. ročník Třeboňského cykloorienťáku a cyklohraní. Pořadateli jsou Zálesáci Třeboň a Besip.

Akce je podpořena z dotačního programu Jihočeského kraje - podpora sportu.

 

Výsledky

Mezičasy

Foto od Heleny Hudečkové 

 

Děkujeme všem závodníkům za účast a doufáme, že se Vám závody líbily.

 

NOVINKA: Jsou zveřejněny POKYNY!

UPOZORNĚNÍ: pro závod NENÍ použito bezkontaktní ražení SIAC. Pokud to vyjde, bude na startu krabička SIAC-off (nezaručujeme).

Je připraven rozpis.

Děkujeme partnerům a sponzorům závodu: FK Stará Hlína, Anis cz, Nadace jihočeské cyklostezky, Lázně Třeboň, Besip, Agrico, mapníky Autopilot, Bison ranch Rožnov, Městská policie Třeboň. Konání akce umožnili podniky Lesy ČR, s.p. , Město Třeboň a obec Novosedly nad Nežárkou.

 

Mapu z minulého ročníku si můžeze prohlédnout zde.

Můžete podívat, jak probíhal 1. ročník2. ročník této akce.

 

Aktuální informace

Důležité novinky z radnice

SEMINÁŘ POČÍTÁME S VODOU

Zajímá vás, jak zmírňovat nepříjemné projevy probíhající klimatické změny? Pak si nenechte ujít Seminář o možnostech adaptace měst a obcí na změnu klimatu prostřednictvím modrozelené infrastruktury (MZI), který se koná ve čtvrtek 12. října 2023 v KKC Roháč v Třeboni.

Dozvíte se, co se dá dělat, aby se nám ve městech příjemněji žilo. Zajímavé příklady a možnosti využití modrozelené infrastruktury nám představí přední odborníci na tuto oblast: Ing. Vojtěch Bareš ze Stavební fakulty ČVUT v Praze a Ing. Jiří Vítek ze společnosti JV PROJEKT VH, s. r. o. Nebudou chybět zkušenosti z praxe ani informace o možnostech dotací na tato opatření.

Součástí semináře budou také ukázky toho, co se podařilo za uplynulé roky realizovat v Třeboni.

Seminář v rámci projektu Počítáme s vodou je pro všechny zaregistrované zájemce zdarma. Registraci a další informace najdete na stránkách Počítáme s vodou (https://1url.cz/kuE5V), kde je také možnost rezervovat si místo na semináři.

Přijďte využít možnost, která se nebude opakovat. Seminář se koná jednou ročně, vždy v jiném městě. Letos máte jedinečnou šanci navštívit ho v Třeboni.


Více informací

Výběrové řízení - vedoucí odboru školství a sociálních věcí

Město Třeboň opakovaně vyhlašuje výběrové řízení na pozici vedoucí(ho) odboru školství a sociálních věcí. Přihlášky je možné zasílat do 06.10.2023. Více Více informací

Omezení spojená s opravou ulice Novohradská

Rádi bychom vás upozornili na blížící se zahájení stavebních úprav Novohradské ulice a s tím související uzavírkou ulice a brány. Více informací naleznete v přiloženém oznámení. Více informací