Výsledek hledání

Zavřít

Facebook

Tělovýchovná jednota Jiskra Třeboň

TJ Jiskra Třeboň, z.s.
www.jiskratrebon.cz
Jiráskova 444/II, 379 01 Třeboň

Kontakt: BBS. Petr Jecha, sekretář, tel.: 724 589 783, e-mail: sekretar@jiskratrebon.cz
Tělovýchovná Jednota Jiskra Třeboň byla založena roku 1884.


Představitelé TJ Jiskra Třeboň:
Ing. Lubomír Skála – předseda, tel.: 737 207 896, skala@jiskratrebon.cz
Ing. Petr Chalupa – místopředseda , tel.: 602 952 762, chalupa@jiskratrebon.cz
Stanislav Koranda – místopředseda , tel.: 602 27 28 29, koranda@jiskratrebon.cz

Sportovní oddíly

Kopaná - předseda oddílu Ing. Lubomír Skála, tel: 737 207 896,  skala@jiskratrebon.cz
Házená -předseda oddílu Stanislav Koranda, tel: 602 272 829, koranda@jiskratrebon.cz
Jachting -předseda oddílu Ing. Marek Valenta, tel: 602 465 080, kontakt: roubicek@jiskratrebon.cz
Kuželky - předseda oddílu František Roubík, tel: 606 544 839, f.roubik@centrum.cz
Lední hokej - předseda oddílu Mojmír Vonka, tel: 607 561 992, vonka@jiskratrebon.cz
Nohejbal - předseda oddílu Karel Kubica, tel: 602 643 541, hkub@centrum.cz
Sportovní gymnastika - předsedkyně oddílu Ladislava Kocandová, tel: 723 379 819
Stolní tenis - předseda oddílu PaedDr. Jan Novák, tel: 724 218 418, novak@jiskratrebon.cz
Šachy - předseda oddílu Ing. Bohdan Hitzger, tel: 723 814 045, dufek@jiskratrebon.cz
Tenis - http://tenis.jiskratrebon.cz, Kontaktní osoba Ing Petr Chalupa, tel.: 602 952 762, tenis@jiskratrebon.cz
Veslování - předseda oddílu Luboš Baierling, tel: 724 014 064, baierling@jiskratrebon.cz
Volejbal - předseda oddílu Karel Dvořák, tel: 606 248 343, dvorakova@jiskratrebon.cz
Korfbal - předseda oddílu Mgr. Miloš Jindra, tel: 606 752 287, jindra@jiskratrebon.cz
Florbal - předseda oddílu Vojtěch Matuška, tel: 725 718 644, matuska@jiskratrebon.cz
Asociace sportu pro všechny - předseda oddílu Jan Jelínek, tel: 777 326 008, jelinek@jiskratrebon.cz
Atletika - předseda oddílu Mgr. Ivan Rokos, tel: 602 214 042, sodomka@jiskratrebon.cz


«Související odkazy

Partnerství