BLESKOVKY

Vyvěšeno: 24. 03. 2017

Výběrové řízení - referent(ka) správních deliktů v dopravě

Město Třeboň vyhlašuje výběrové řízení na pozici "referent(ka) správních deliktů v dopravě". Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou, přihlášku je nutno zaslat do 10.04.2017 do 12:00 hodin. Podrobné informace naleznete v sekci Volná místa.

Kondolenční listiny

Od úterý 21. března 2017 bude v obřadní síni Městského úřadu Třeboň zřízeno malé pietní místo věnované vzpomínce zesnulého kardinála Miloslava Vlka, emeritního biskupa českobudějovického, arcibiskupa pražského a primase českého, čestného občana města Třeboně.

Svou úctu můžete v případě zájmu vyjádřit na připravené kondolenční listiny.

Listiny je možno podepisovat v úředních hodinách městského úřadu do pondělí 27. března 2017 do 17:00 hodin. Poté budou odeslány na Arcibiskupství pražské.
Vedení města děkuje všem, kteří se připojí k tomuto projevu soustrasti nad odchodem této významné osobnosti.

Vyvěšeno: 20. 03. 2017

Výběrové řízení - referent(ka) odboru rozvoje a investic

Město Třeboň vypisuje výběrové řízení na pozici referenta/referentky odboru rozvoje a investic. Hledáme pracovníka, který má vzdělání v oboru stavebnictví a zároveň praxi v oblasti péče o majetek (údržba, opravy, investice). Podrobnější informace o pracovní pozici a podmínkách přihlášení naleznete v sekci Volná místa.

Prořezávky dřevin a křovin

V období následujících dvou až tří týdnů bude firma Kilowatt Elektrotechnika, s.r.o. provádět pro společnost E.ON prořezávky dřevin a křovin na napěťové hladině NN v obcích a místních částech spadajících pod Třeboň.
Vyvěšeno: 19. 03. 2017

4. 4. uzavřena kancelář občasnkých průkazů

Dne 4. 4. 2017 bude kancelář (č. 112) pro vyřizování občanských průkazů a cestovních dokladů uzavřena. Pracovnice této agendy se zúčastní semináře o OP, CD.