BLESKOVKY

Vyvěšeno: 11. 09. 2018

Upozornění - uzavření kanceláře registru vozidel

V úterý 9. října 2018 bude z důvodu školení uzavřena kancelář registru vozidel MěÚ Třeboň.

Vzhledem k zákonné úpravě, která zrušila místní příslušnost, je možné využít pracoviště registru vozidel v rámci úřadu jiného města.
Vyvěšeno: 17. 08. 2018

Třeboňské lázně mají nového jednatele

Rada města Třeboně v působnosti valné hromady společnosti Slatinné lázně Třeboň s.r.o. vzala na vědomí výsledek výběrového řízení a jmenovala jednatelem Slatinných lázní Třeboň s.r.o. prof. JUDr. Viléma Kahouna, Ph.D. [Více]
Vyvěšeno: 02. 08. 2018

Dětské hřiště ve Staré Hlíně

V roce 2016 byla u fotbalového hřiště ve Staré Hlíně zrealizována výstavba víceúčelového sportoviště s umělým povrchem. Jednalo se o první etapu realizace projektu na regeneraci bývalého sportoviště a přilehlých nevyužívaných ploch. Součástí bylo vybudování parčíku s instalací dětských herních prvků a mobiliáře. Parčík byl vybudován v roce 2017 a v letošním roce byl celý projekt dokončen instalací tří herních prvků z akátového dřeva (jednověžové herní sestavy, lanové pyramidy a vahadlové čtyřmístné houpačky) a mobiliáře (lavičky, kolostavu a odpadkového koše). Jako bariéra proti vjezdu vozidel do vnitřního prostoru parčíku a dětského hřiště, byla na přístupu do parčíku z veřejné komunikace instalována pevná a sklopná zábrana. Podnětem pro vybudování parčíku s dětským hřištěm v této lokalitě obce byl požadavek místních občanů na zajištění prostoru pro hru, odpočinek a relaxaci dětí a rodičů v klidové části obce. Celkové náklady na vybudování dětského hřiště v roce 2018 činí 310 000 Kč.

Vyvěšeno: 01. 08. 2018

Žadatelé o dotace - Výzva č. 2/2018 zveřejněna

Město Třeboň zveřejnilo Výzvu č. 2/2018 pro podávání žádostí o poskytnutí dotací na podporu volnočasových aktivit v roce 2018. Termín pro podávání žádostí je 30.08.2018 do 20.09.2018.

Text výzvy naleznete zde: Výzva č. 2/2018

Vyvěšeno: 31. 07. 2018

Anketa pro veřejnost - sociální služby

Zúčastněte se ankety ke kvalitě sociálních služeb na Třeboňsku!
Chybí Vám v blízkosti Vašeho bydliště pečovatelská služba? Uvítali byste více domovů pro seniory? Chcete větší možnosti sociálního poradenství? Váš názor tomu může pomoci. Vyplňte on-line anketu, nebo využijte anketní lístky přímo ve Vaší obci. Pomůžete tak shromáždit podklady pro tvorbu nového Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb pro území obce s rozšířenou působností Třeboň. Sběrná místa a anketní lístky jsou v jednotlivých obcích ORP Třeboň, zpravidla v budově obecních, či městských úřadů. Sběr anketních lístků bude ukončen k 27. září 2018.
V Třeboni jsou sběrná místa a anketní lístky umístěny zde: podatelna Městského úřadu Třeboň, Turistické a informační centrum Třeboň, Městská knihovna a dále na všech obecních úřadech v ORP Třeboň.

On-line anketa k vyplnění zde.