BLESKOVKY

Vyvěšeno: 17. 05. 2018

Výběrové řízení - referent(ka) odboru rozvoje a investic

Město Třeboň vyhlašuje výběrové řízení na pozici referent(ka) odboru rozvoje a investic. Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned. Podrobné informace zájemci naleznou v sekci Volná místa.
Vyvěšeno: 17. 05. 2018

Madona pro Třeboň

Třeboň bude mít novou madonu. Socha Madona s děťátkem bude zdobit niku Svinenské brány. Autorkou je Josefína Jonášová. Madona byla posvěcena v neděli 20. května během ranní mše svaté v kostele Panny Marie Královny a svatého Jiljí. Na místo byla socha instalována v pondělí 21. května.

Pozvánka zde:

Přiložený soubor: pozvanka-odhaleni-madony2.jpg

Vyvěšeno: 10. 05. 2018

Výběrové řízení - referent(ka) zahraničních vztahů a vztahů k veřejnosti

Město Třeboň vyhlašuje výběrové řízení na volné místo "referent(ka) zahraničních vztahů a vztahů k veřejnosti". Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou. Podrobné informace naleznete v sekci Volná místa.
Vyvěšeno: 10. 04. 2018

Plošná deratizace v Třeboni

Od 9. dubna probíhá v Třeboni plošná deratizace v městských objektech a na veřejných prostranstvích. Pro město Třeboň deratizaci letos provádí firma ASANA spol. s.r.o. Pokud máte problém s hlodavci na veřejném prostranství, informujte prosím Mgr. Kloubcovou (odbor rozvoje a investic, tel. č. 384 342 140 nebo e-mail: petra.kloubcova@mesto-trebon.cz).
Vyvěšeno: 09. 04. 2018

Letošní Ukliďme Třeboň se povedlo

Počasí bylo ideální a účast byla hojná. K akci se přidal i Mikrobiologický ústav Akademie věd, a tak se na úklidu podílelo celkem 18 dospělých a 6 dětí (a 2 psi). Uklidila se Světská a Opatovická hráz, část Zlaté stoky, stezka zdraví a silnice Třeboň - Branná. Sesbíralo se 30 kg plastů a 180 kg komunálního odpadu. Všem zúčastněným děkujeme a třeba za rok už nebude co sbírat. [Více]