BLESKOVKY

Vyvěšeno: 16. 11. 2018

Výběrové řízení - tajemník (tajemnice) Městského úřadu Třeboň

Město Třeboň vyhlašuje výběrové řízení na pozici tajemníka (tajemnice) Městského úřadu Třeboň. Uchazeči mohou podávat přihlášky do 03.12.2018 do 12:00 hodin. Podrobné informace zde.
Vyvěšeno: 14. 11. 2018

Oznámení o zrušení zasedání zastupitelstva města Třeboně

Přiložený soubor: Zruseni-ZM-v.r..pdf

Vyvěšeno: 25. 10. 2018

Parkovací karty na rok 2019

Městský úřad Třeboň, odbor dopravy, připravuje pro rok 2019 seznam žadatelů o parkovací karty. Jedná se o vydání parkovacích karet v lokalitách ul. Březanova, ul. Husova, Masarykovo nám., Žižkovo nám., ul. Rožmberská, ul. Havlíčkova, ul. Přemyslova a ul. Chelčického v Třeboni a to pouze v lokalitách pro parkovací stání takto označených svislým dopravním značením. V souvislosti s tím Vás informujeme, že v případě zájmu máte možnost požádat o přidělení této karty a to nejpozději do 30.11.2018 (žádosti jsou dostupné na webových stránkách města). Žádost musí obsahovat, kdo o kartu žádá (fyzická či právnická osoba, datum nar., bydliště nebo IČ), pro jakou lokalitu (název ulice) a sdělení důvodu žádosti (trvalý pobyt v uvedené lokalitě, sídlo společnosti v uvedené lokalitě). K žádosti je vhodné připojit telefonní kontakt na žadatele.

K věci doplňujeme, že na parkovací kartu není právní nárok, tj. karta nemusí být přidělena.

Ceny parkovacích karet zůstávají v úrovni roku 2018.

Vyvěšeno: 05. 11. 2018

Výběrová řízení na volná místa

Město Třeboň vyhlašuje výběrová řízení na tato volná místa: referent(ka) právního odboru a referent(ka) silničního správního úřadu. Podrobné informace naleznete v sekci Volná místa.
Vyvěšeno: 18. 10. 2018

Krajský příspěvek pro hasiče

Město Třeboň bylo úspěšné v rámci programu Neinvestiční dotace pro jednotky sborů dobrovolných hasičů obcí Jihočeského kraje. Dotace byly přiděleny ve dvou případech. Prvním je projekt „Pořízení motorové pily pro JSDHO Třeboň - Branná“ (dotace 15.000,00 Kč, spoluúčast města 4.000,00 Kč) a druhým pak projekt „Pořízení motorového kalového čerpadla pro JSDHO Třeboň - Stará Hlína“ ( dotace 10.000,00 Kč, spoluúčast města 3.990,00 Kč). Přidělení dotací schvalovalo Zastupitelstvo Jihočeského kraje. Vybavení, díky němuž se zvýší akceschopnost našich jednotek, již bylo zakoupeno.