BLESKOVKY

Vyvěšeno: 18. 07. 2018

Výběrové řízení - referent(ka) zahraničních vztahů a vztahů k veřejnosti

Město Třeboň vyhlašuje výběrové řízení na pozici referenta/referentky zahraničních vztahů a vztahů k veřejnosti. Jedná o pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned. Podrobné informace naleznete zde.
Vyvěšeno: 10. 07. 2018

Výběrové řízení - právník/právnička města

Město Třeboň vyhlašuje výběrové řízení na pozici právník/právnička města. Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou, podrobné informace naleznete v sekci Volná místa.
Vyvěšeno: 10. 07. 2018

Výběrové řízení - koordinátor(ka) rodinného centra Kapřík

Město Třeboň vyhlašuje výběrové řízení na pozici koordinátora/koordinátorky rodinného centra Kapřík. Jedná se o práci na poloviční úvazek, vhodné pro rodiče na rodičovské dovolené - možnost brát si dítě s sebou. Podrobné informace naleznete v sekci Volná místa.
Vyvěšeno: 25. 06. 2018

Informační centrum roku

Turistické informační centrum na Masarykově náměstí v Třeboni soutěží o prestižní titul INFORMAČNÍ CENTRUM 2018. V loňském roce bylo mezi jihočeskými "íčky" první. Pro třeboňské infocentrum můžete hlasovat zde:
www.kampocesku.cz/informacni-centrum-roku [Více]
Vyvěšeno: 25. 06. 2018

Kvalita vody v rybníku Svět

Rybník Svět tedy začal sezónu s příznivějšími podmínkami, ale poslední vývoj srážek toto bohužel zvrátil. Nicméně vodní květ zatím není příliš silný a mělo by stačit se po koupání osprchovat, včetně hlavy (ve vlasech se drží sinice nejvíce!). Pokud ovšem má někdo alergii na sinice (stejně jako na jiné alergeny) je nutno se vyvarovat kontaktu s nimi. Vzhledem k převažujícím větrům od Č.Budějovic na Veselí jsou sinice na hladině přenášeny a kumulovány do prostoru před hrází a opačný břeh je tudíž čistější. Podrobnější informace zde: