BLESKOVKY

Pozvánka na 26. jednání Zastupitelstva města Třeboně dne 18.12.2017

Přiložený soubor: Pozvanka-18-12-2017.pdf

Vyvěšeno: 05. 12. 2017

Výběrové řízení - referent(ka) odboru rozvoje a investic

Město Třeboň vypisuje výběrové řízení na pozici referenta/referentky odboru rozvoje a investic. Hlavní náplní práce je vyhledávání využitelných dotačních možností pro město, zpracování a realizace investičních projektů s dobou trvání přes jeden rok v rámci dotačních titulů včetně udržitelnosti těchto projektů, zpracování koncepčních dokumentů investičních potřeb města, administrace veřejných zakázek. Podrobné informace v sekci Volná místa.
Vyvěšeno: 13. 11. 2017

Uzavření kanceláře občanských průkazů a cestovních pasů ve čtvrtek 23. listopadu 2017

Z důvodu účasti obou pracovnic na pravidelném školení bude dne 23. listopadu 2017 kancelář občanských průkazů a cestovních pasů uzavřena.

Děkujeme za pochopení.

Vyvěšeno: 10. 11. 2017

Ukončení provozu autobusové linky

Vzhledem k dlouhodobé ztrátě z provozu linky č. 340004 dojde k ukončení provozu této linky ke dni 10. 12. 2017. Linka jezdí pouze o nedělích na trase Jindřichův Hradec - Plzeň a staví v Třeboni na autobusovém nádraží a ve Staré Hlíně. Z Třeboně vyjíždí v 9:27 směr Plzeň a v 18:37 směr Jindřichův Hradec.
Vyvěšeno: 25. 10. 2017

Parkovací karty na rok 2018

Městský úřad Třeboň, odbor dopravy, připravuje pro rok 2018 seznam žadatelů o parkovací karty. Jedná se o vydání parkovacích karet v lokalitách ul. Březanova, ul. Husova, Masarykovo nám., Žižkovo nám., ul. Rožmberská, ul. Havlíčkova, ul. Přemyslova a ul. Chelčického v Třeboni a to pouze v lokalitách pro parkovací stání takto označených svislým dopravním značením. V souvislosti s tím Vás informujeme, že v případě zájmu máte možnost požádat o přidělení této karty a to nejpozději do 30.11.2017 (žádosti jsou dostupné na webových stránkách města). Žádost musí obsahovat, kdo o kartu žádá (fyzická či právnická osoba, datum nar., bydliště nebo IČ), pro jakou lokalitu (název ulice) a sdělení důvodu žádosti (trvalý pobyt v uvedené lokalitě, sídlo společnosti v uvedené lokalitě). K žádosti je vhodné připojit telefonní kontakt na žadatele.

K věci doplňujeme, že na parkovací kartu není právní nárok, tj. karta nemusí být přidělena.

Ceny parkovacích karet zůstávají v úrovni roku 2017.