Výsledek hledání

Zavřít

Facebook

Aktuality města

07. 02. 2020

Město Třeboň zveřejní pronájem městského bytu na Masarykovo náměstí

Radní města Třeboně schválili zveřejnění nájmu městského bytu. Byt se nachází  na Masarykově náměstí čp. 102 a jedná se o byt 2+1 s výměrou 68,3 m2. Zájemci se mohou o byt ucházet formou obálkové metody. Minimální cena pro nabídky je stanovena na 90,- Kč/m2/měsíc. Byt je situován v druhém nadzemním podlaží a je vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči a plynovým kotlem s ohřevem vody. V roce 2015 zde byla provedena celková rekonstrukce ve výši 550 tis Kč, kdy se vyměnilo topení, podlahové krtiny, kuchyňská linka a obnovila se koupelna a WC.

Uchazečem o tento byt může být každý občan s bydlištěm v Třeboni a místních částech nebo se stálým pracovním místem v této lokalitě po dobu minimálně 6 měsíců. Před uzavřením nájemní smlouvy bude uhrazena kauce ve výši 3 měsíčních nájmů. Nájmy bytu bude zveřejněn po dobu 15 dnů na úřední desce.

„Byt bude pronajat tomu zájemci, který předloží nejvyšší nabídku. Nabídky budou posouzeny v rámci komise, která byla jmenována radou města,“ doplnila zprávu místostarostka Jana Grammetbauerová.

«Související odkazy

Partnerství