27. 09. 2019

Pronájem městského bytu obálkovou metodou

Na základě zveřejněného záměru pronájmu městského bytu obdrželo město Třeboň celkem pět nabídek. Předmětem záměru pronájmu byl městský byt 2+1 o celkové ploše 68 m2 na Masarykově náměstí. Výběr se uskutečnil formou obálkové metody se stanovenou minimální cenou 90 Kč/m2/ měsíc. Komise otevřela předložené obálky od pěti žadatelů. Po kontrole všech nabídek doporučila městským radním nejvýhodnější tedy nejvyšší nabídku. Radní se seznámili se všemi žádostmi a hlasováním potvrdili přidělení bytu do pronájmu žadateli s nejvyšší nabídkou.

„O městské byty je zájem a jsem ráda, že se nám osvědčila obálková metoda. Nikdo nemůže říct, že bychom některé žadatele upřednostňovali,“ doplnila informaci místostarostka Jana Grammetbauerová.