06. 05. 2022

Sdělení E.ON Distribuce - přerušení dodávek a stavební úpravy v Třeboni

Vážení občané Třeboně,

rádi bychom Vám dali vědět, že ve vaší obci plánujeme vylepšit naši distribuční síť, což bude vyžadovat stavební úpravy.

Protože bezpečnost, vysoká kvalita a spolehlivost jsou pro nás na prvním místě, investujeme každý rok do obnovy našeho zařízení. Přitom myslíme na to, aby všechno, co děláme, probíhalo co nejšetrněji k životnímu prostředí.

Jaká vylepšení plánujeme?

Kde přesně:                 Třeboň

Kdy to bude:               květen – srpen 2022

Co chystáme:              přeložka NN……..

Podrobnosti:               jedná se o přeložku rozvodné sítě nízkého napětí v lokalitě kolem ulice Tyršova   v Třeboni. V rámci uvedené akce budou rekonstruovány i stávající domovní přípojky k jednotlivým odběrným místům včetně opětovného napojení.

Proč to děláme?

Jak už jsme zmínili na začátku, neustále pracujeme na tom, aby dodávka elektřiny k Vám byla čím dál kvalitnější a spolehlivější. A právě s tím nám tato stavba pomůže. Navíc prodlouží životnost energetického zařízení, na kterém budeme pracovat a umožní nám připojit další odběrná místa  zákazníků.

Dojde k přerušení dodávky elektřiny?

Ano, k přerušení dodávky na nezbytně nutnou dobu dojít může. O plánovaném přerušení Vás ale budeme informovat způsobem, jak je to u vás v místě obvyklé.

Pokud máte zájem, můžeme Vás také o každém plánovaném přerušení dodávky neboli odstávce individuálně informovat. V tom případě zavolejte naši bezplatnou linku 800 22 55 77. Máme pro Vás ale i další možnosti, kterými jsou sms, e-mail nebo zpráva do datové schránky.

Jednoduše se registrujte do portálu Distribuce24 a vyberte si ty možnosti, které Vám nejlépe vyhovují. Stačí Vám k tomu několik základních údajů, které najdete na faktuře.

www.portal.distribuce24.cz

Děkujeme za pochopení a spolupráci!

E.ON Distribuce, a.s.