Vyvěšeno: 30. 03. 2020

Popovídání s dobrovolníkem na telefonu

Diecézní charita České Budějovice umožní osamělým lidem jakéhokoliv věku zprostředkovat popovídání s dobrovolníkem na telefonu. Telefonní hovory zajišťují pracovníci charity
a osvědčení dobrovolníci. Více informací naleznete v přiloženém letáku.

Přiložený soubor: A4-letak-infolinky-dobrovolnik-na-telefonu.pdf

ODBOR DOPRAVY - AGENDA REGISTRU VOZIDEL

Agenda registru vozidel bude vykonávána pouze na základě předchozí telefonické konzultace v předmětné věci.

KONTAKT NA ODBOR DOPRAVY:

Roušky pro občany města

Vážení spoluobčané,

v minulém týdnu zaměstnanci městského úřadu roznesli do všech schránek pro občany s trvalým pobytem ve městě ochranou roušku. V městských částech roznos zajišťovaly osadní výbory. Roušky jsou určené k opakovanému použití, řiďte se návodem.

Pokud někdo z občanů roušku neobdržel, může se o ni přihlásit na městském úřadě.

Prosíme Vás, abyste dodržovali i nadále všechna opatření vlády – nošení roušky, důkladnou hygienu a omezení pohybu na veřejnosti. To vše snižuje riziko přenosu nákazy.

Diakonie Broumov - veřejná sbírka

Diakonie Broumov, sociální družstvo, vyhlašuje veřejnou sbírku na podporu svozu použitého šatstva ze sbírek i sběrných kontejnerů. Podrobné informace naleznete v příloze.

Přiložený soubor: Verejna-sbirka-DB.pdf

Vyvěšeno: 23. 03. 2020

Zrušení provozu městské autobusové dopravy

Vážení občané Třeboně,

od 24. března bude do odvolání zrušen provoz městské autobusové dopravy. S ohledem na nouzový stav, vyhlášenou karanténu, uzavření škol a veškerá další opatření přistupujeme k tomuto kroku, aby se zamezilo možnému šíření viru.