26. 09. 2018

Zveme na Fórum Zdravého města Třeboň!

Rok se s rokem sešel a Zdravé město Třeboň Vás srdečně zve na již sedmý ročník Fóra Zdravého města, které se uskuteční v pondělí 1. října od 17:00 hod v Kulturně společenském sále Beseda. Máte nápad, jak zvelebit naše město? Zaslouží si více pozornosti sociální služby nebo třeba doprava v Třeboni? Máte námět na zlepšení života ve městě? Chcete vědět, jak se v průběhu roku pracovalo na loňských námětech? Přijďte se podělit s námi o Vaše nápady na Fórum Zdravého města. Diskutovat budeme v těchto tématech.
1. Úřad, občan a ekonomika (rozpočet, strategie, informovanost)
2. Životní prostředí
3. Doprava
4. Cestovní ruch a lázeňství
5. Sport, volný čas a kultura
6. Sociální služby
7. Bezpečnost občanů, sociálně patologické jevy
8. Zdravý životní styl, zdraví
9. Školství a vzdělání
10. Stůl mládeže

I letos budete mít možnost zapojit se do projektu „Pocitové mapy“. Pocitové mapy jsou koncept, který k nám přichází ze zahraničí a v českém prostředí jsou využívány teprve krátkou dobu. Tyto mapy přináší možnost aktivně zapojit občany do sběru informací, ale i názorů na lokalitu, ve které bydlí. V rámci Fóra budete mít možnost určit, kterou lokalitu vnímáte jako nebezpečnou, kde se Vám dobře žije nebo která lokalita si zaslouží větší pozornost.
Pro všechny je připravena tombola a občerstvení.
Přijďte se podělit o Váš názor!