Vyvěšeno: 27. 09. 2022

Burza škol

Ve středu 5. října 2022 od 8.00 do 15.00 hodin se v KKC ROHÁČ v Třeboni bude konat Burza škol.

Burza škol je určena především pro žáky 7.–9. tříd, jejich rodiče, výchovné poradce, učitele a také pro ostatní zájemce a veřejnost. Součástí výstavy bývá zvykem i prezentace firem, které úzce spolupracují se školami a podílí se na zlepšování podmínek studentů při studiu.
Cílem „Prezentace“ je podat vycházejícím žákům aktuální informace o podmínkách a možnostech dalšího studia na středních školách a učilištích přímo od jejich zástupců a seznámit je i s možnostmi jejich dalšího uplatnění v praxi. Svou nabídku bude prezentovat více než 30 středních škol a odborných učilišť.

Vyvěšeno: 23. 09. 2022

Zahájení podzimní etapy deratizace veřejných prostranství v Třeboni

Dne 26. 09. 2022 bude zahájena podzimní etapa velkoplošné deratizace veřejných prostranství města, dokončena bude v první polovině října. Pokud občané zaznamenali výskyt potkanů na veřejných prostranstvích, mohou se obracet na referentku MěÚ Třeboň Bc. Alexandru Jelínkovou:
Tel: +420 384 342 140; alexandra.jelinkova@mesto-trebon.cz

Upozorňujeme občany, že v tomto období platí zvýšené riziko pro volně pobíhající psy.

Vyvěšeno: 21. 09. 2022

Výběrová řízení na volná místa

Město Třeboň vyhlašuje výběrová řízení na volná místa "referent(ka) stavebního řádu" a "referent(ka) životního prostředí". V obou případech nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou. Podrobné informace zde.
Vyvěšeno: 14. 09. 2022

28. jednání Zastupitelstva města Třeboně

Dne 12. 9. 2022 proběhlo poslední jednání Zastupitelstva města Třeboně v tomto volebním období. Pan starosta poděkoval přítomným zastupitelům za spolupráci.

Vyvěšeno: 09. 09. 2022

Město Třeboň přivítalo stážisty z partnerského města Freyung

Po přivítání vedením města byli stážisty seznámeni se samosprávou a fungováním úřadu. Představeny jim byly nejvýzmnamnější investiční akce realizované v Třeboni v uplynulých letech jako například Aktivity park, Třeboňský vodní svět a Revitalizace prostranství na Rybníčku.