Výsledek hledání

Zavřít

Facebook

Třeboň, město - linka 340300

Jízdný řád v této podobě platí od 1. 4. 2016. Do 1. 4. 2016 jezdí pouze spoj 28.

číslo spoje 31 33 35 37
Třeboň, U myslivny  xxx  8:38   xxx   10:48 
Třeboň, U Petra a Pavla  xxx  8:39  xxx  10:49
Třeboň, Na Kopečku  xxx  8:41  xxx  10:51 
Třeboň, žel. zast.  xxx  8:42   xxx  10:52
Třeboň, Husova  xxx  8:44  xxx  10:54
Třeboň, aut. nádr.  8:00   8:47  10:00   10:57
Třeboň, UNZ  8:01   xxx  10:01  xxx
Třeboň, Policie ČR  8:03  xxx  10:03  xxx
Třeboň, u hřbitova  8:05  xxx  10:05  xxx
Třeboň, lázně Aurora  8:06  xxx  10:06  xxx
Třeboň, Táboritská  8:09  xxx  10:09  xxx
Třeboň, Břilice, zast.  8:12  xxx  10:12  xxx
Třeboň, Břilice, točna  8:13  xxx  10:13  xxx
Třeboň, Přeseka  xxx  xxx  10:19  xxx
pozn.  pokračuje jako spoj 20   pokračuje jako spoj 32   pokračuje jako spoj 34   pokračuje jako spoj 36

 

číslo spoje 28  30   32   34   36 
Třeboň, aut. nádr.  7:28   xxx   8:50   xxx  11:00 
Třeboň, Přeseka  xxx  xxx  xxx  10:20   xxx
Třeboň, Břilice, točna   xxx  8:16   xxx  10:25  xxx
Třeboň, Břilice, zast.  xxx  8:18  xxx  10:26  xxx
Třeboň, Táboritská  7:30  8:20  8:52  10:29  11:02
Třeboň, lázně Aurora  7:33  8:22  8:55  10:31  11:04
Třeboň, u hřbitova  7:34  8:23  8:56  10:32  11:05
Třeboň, Policie ČR  7:36  8:25  8:57  10:34  11:07
Třeboň, UNZ  7:37  8:26  8:58  10:35  11:08
Třeboň, aut. nádr.  7:40  8:29  8:59  10:38  11:10
Třeboň, Husova  xxx  8:31  xxx  10:40  xxx
Třeboň, žel. zast.  xxx  8:33  xxx  10:42  xxx
Třeboň, Na Kopečku  xxx  8:34  xxx  10:43  xxx
Třeboň, U Petra a Pavla   xxx  8:36  xxx  10:45  xxx
Třeboň, U myslivny  xxx  8:37  xxx  10:46  xxx
pozn.    Pokračuje jako spoj 33    Pokračuje jako spoj 37   

 

Mapa linky

 

 

 

«Související odkazy

Partnerství