Výsledek hledání

Zavřít

Facebook

Skautské oddíly

Junák – český skaut
Středisko Rožmberská růže Třeboň, z.s.
Na Chmelnici 1208, 379 01 Třeboň

Skautský oddíl POUTNÍCI
www.poutnici.wz.cz

Vedoucí oddílu: Petr Kadlec, tel.: 608 353 913,  e-mail: petr.kadlec@skaut.cz

Smíšený skautský oddíl zaměřený na pěší turistiku. Pravidelné schůzky jsou ve čtvrtek od 16:30 do 18:00. Jednou za měsíc členové oddíu o víkendu vyráží na jedno, příležitostně vícedenní výpravu. Vyvrcholením celého skautského roku je letní tábor. První týden je putovní, následují dva týdny v přírodě. Tábořiště se nachází v lese na břehu rybníka.


Skautský oddíl ŽABKY
zabky.skauting.cz

Vedoucí oddílu: Ivana Moravcová, tel.: 721 620 460, e-mail: iva.mor@centrum.cz

První skautský oddíl Žabky má přibližně 60 členek, od prvňáčků až po dospělé vedoucí, které už studují na vysoké škole. Schůzky jsou každé úterý a pátek. Kromě schůzek oddíl pravidelně pořádá výpravy, jezdí na krajské a celostátní skautské akce a každý rok pořádá letní tábori u Bechyně.
 
Skautský oddíl RACKOVÉ

Oddíl byl založen v roce 1968 pod názvem Žluté bestie RNDr. Jiřím Bartošem CSc. Po normalizaci byl přejmenován na oddíl Ernesta Che Guevary ( vedoucí oddílu se s Che Guevarou osobně setkal). Ing. Jan Papáček - Johny - v roce 1976 přidal k názvu - vodní oddíl. Po sametové revoluci bylo jméno opět změněno, tentokrát na Rackové. Cílem oddílu je seznámit děti a mládež se životem přírody a v přírodě. Pravidelně se  schází každý pátek.    

«Související odkazy

Partnerství