BLESKOVKY

25. 10. 2017

Parkovací karty na rok 2018

Městský úřad Třeboň, odbor dopravy, připravuje pro rok 2018 seznam žadatelů o parkovací karty. Jedná se o vydání parkovacích karet v lokalitách ul. Březanova, ul. Husova, Masarykovo nám., Žižkovo nám., ul. Rožmberská, ul. Havlíčkova, ul. Přemyslova a ul. Chelčického v Třeboni a to pouze v lokalitách pro parkovací stání takto označených svislým dopravním značením. V souvislosti s tím Vás informujeme, že v případě zájmu máte možnost požádat o přidělení této karty a to nejpozději do 30.11.2017 (žádosti jsou dostupné na webových stránkách města). Žádost musí obsahovat, kdo o kartu žádá (fyzická či právnická osoba, datum nar., bydliště nebo IČ), pro jakou lokalitu (název ulice) a sdělení důvodu žádosti (trvalý pobyt v uvedené lokalitě, sídlo společnosti v uvedené lokalitě). K žádosti je vhodné připojit telefonní kontakt na žadatele.

K věci doplňujeme, že na parkovací kartu není právní nárok, tj. karta nemusí být přidělena.

Ceny parkovacích karet zůstávají v úrovni roku 2017.