Výsledek hledání

Zavřít

BLESKOVKY

Facebook

Města v rozletu

 Projekt Města v rozletu 2011-2013 

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyvěšeno: 01. 12. 2017

Pozvánka na Třeboňský advent

Srdečně Vás zveme na rozsvícení vánočního stromku, které proběhne 2. 12. na Masarykově náměstí, a na Adventní koncert, který proběhne 7. 12. v Divadle J. K. Tyla.

 

[Více]
Vyvěšeno: 15. 11. 2017

Pozvánka zdobení perníčků kombinovanými technikami

Srdečně Vás spolu s Jihočeskou hospodářskou komorou zveme na adventní rukodělnou dílnu Tvořte s námi, která se uskuteční dne 28. 11. 2017, od 17:30 v Domě Štěpánka Netolického (Masarykovo náměstí čp. 89). V rámci rukodělné dílny budou zdobeny perníčky různími technikami. Perníčky i zdobení si můžete zakoupit na místě. Vlastní perníčky jsou vítány. Na akci je nutné se přihlásit předem na e-mail: jana.vitkova@mesto-trebon.cz nebo kocova@jhk.cz.

Přiložený soubor: MVR-pernicky.pdf

Vyvěšeno: 15. 11. 2017

Pozvánka na výrobu adventních věnců

Srdečně Vás spolu s Jihočeskou hospodářskou komorou zveme na adventní rukodělnou dílnu Tvořte s námi, která se uskuteční dne 21. 11. 2017, od 17:30 v Domě Štěpánka Netolického (Masarykovo náměstí čp. 89). V rámci rukodělné dílny budou vyráběny adventní věnce a dekorace. S sebou si přineste nůžky, kleště a lepící pistoly. Dekorace bude možné zakoupit si na místě. Na akci je nutné se přihlásit předem na e-mail: jana.vitkova@mesto-trebon.cz nebo kocova@jhk.cz.

Přiložený soubor: MVR-tvorte-s-nami.pdf

Vyvěšeno: 06. 02. 2017

Analýza trendů v cestovním ruchu

Srdečně Vás zveme dne 22. 2. od 17.00 hodin do domu Štěpánka Netolického na zajímavé setkání na téma: „Analýza trendů v cestovním ruchu“.
 
Jihočeská hospodářská komora získala finanční prostředky na „Analýzu mobility v Jihočeském kraji a Analýzu počtu a struktury domácích a zahraničních návštěvníků a turistů v Jihočeském kraji“, kterou zpracovávala na základě informací od mobilních operátů společnost KPMG Česká republika s.r.o..
V analýze budou prezentovány např. výsledky šetření o návštěvnosti Jihočeského kraje, ale i konkrétních regionů v JČK, vývoji počtu přenocování, návštěvnosti ubytovacích kapacit a dalších ukazatelů.
 
Více informací naleznete v programu v příloze:

Přiložený soubor: Analyza-trendu-cestovniho-ruchu-2017.pdf

Vyvěšeno: 15. 01. 2017

Pozvání na akce v roce 2017

Analýza trendů cestovního ruchu

Dne 22. února, proběhne od 17:00 setkání s podnikateli a představení výsledků analýzy mobility v Jihočeském kraji a analýzy počtu a struktury domácích a zahraničních návštěvníků a turistů v kraji. Způsob získávání dat představí Ing. Ondřej Špaček ze společnosti KPMG ČR.  Akce se uskuteční v Domě Štěpánka Netolického na Masarykově náměstí.

Třeboňské trhy 2017

Trhy se tradičně uskuteční v rámci projektu Města v rozletu na Masarykově náměstí v Třeboni. Přehled trhů na tento rok najdete v příloze.

Adventní tvořivé dílny I.

Chcete vědět jak si vyzdobit výlohu či svoje okolí adventními dekoracemi. Přijďte se dozvědět více a něco se i naučit v úterý 21. 11. 2017 do Domu Štěpánka Netolického.  Ateliér „Kvítka z lásky“ Vás to naučí. Podrobnosti a informace k přihlášení najdete na www.dumstepankanetolickeho.cz.

Adventní tvořivé dílny II.

K vánoční atmosféře patří vůně koření a perníků.  Nevíte jak na to? Připravili jsme pro Vás na úterý 28. 11. 2017 v Domě Štěpánka Netolického malý kurz zdobení perníčků a krajkování s lektorkou Miladou Petrů. Podrobnosti a informace k přihlášení najdete na www.dumstepankanetolickeho.cz.

Rozsvícení vánočního stromu v Třeboni

Společně s rakouským partnerským městem Schrems rozsvítíme opět po roce a to 2. prosince 2017 Vánoční strom v Třeboni na Masarykově náměstí. Celý den od rána do večera je pro Vás v rámci projektu Města v rozletu připraven také bohatý program.

Adventní koncert v Třeboni

Dne 7. prosince zveme příznivce vánoční hudby na koncert souboru M Ů R A. V repertoáru tohoto hudebního seskupení zazní melodie českých a moravských koled, filmové muzikálové melodie, renesanční, irské i současné písně. Zájemci o setkání se mohou přihlásit předem na e-mail: jana.vitkova@mesto-trebon.cz nebo kocova@jhk.cz. Koncert je věnován setkání spolupracovníku v rámci projektu Města v rozletu.

Přiložený soubor: trhy2017.pdf

«Související odkazy

Partnerství