Výsledek hledání

Zavřít

Facebook

Šachovnice úvodní stránky

Aktuality

Benefiční koncert pro hospic

V úterý 4. listopadu se v Jihočeské vědecké knihovně na Lidické třídě v Českých Budějovicích koná benefiční koncert pro Hospicovou péči sv. Kleofáše Třeboň, o.p.s. Od 19:00 uslyšíte Moravské dvojzpěvy Antonína Dvořáka:

Přiložený soubor: Moravske-dvojzpevy.pdf

Pozvánka na ustavující zasedání zastupitelstva města dne 03.11.2014

Přiložený soubor: pozvanka-03-11-2014.pdf

Technické služby přestěhovány

Technické služby Třeboň, s.r.o. otevřely nový areál v Rybářské ulici, kde bylo vytvořeno kompletní technické i administrativní zázemí, včetně sběrného dvora. Nový areál je komfortnější jak pro zákazníky, tak pro zaměstnance. Od 20. října 2014 může veřejnost veškeré administrativní záležitosti v souvislosti s poskytovanými službami Technických služeb Třeboň, s.r.o. vyřizovat na této adrese.

[Více]

Omezení provozu registru vozidel

V úterý 21. října bude z technických důvodů výrazně omezen provoz registru vozidel. Doporučujeme pro registraci vozidla využít jiný den.

Stezka kolem Zlaté stoky u Bertiných lázní

29. října bude zahájena úprava stezky pro pěší a cyklisty podél Zlaté stoky u Bertiných lázní. Stezka bude před hradební zdí rozšířena na šířku dva metry, tvarově upravena u stávajícího mostku a její povrch bude opraven. Rozšíření stezky bude provedeno dlažebními kostkami. Nově bude označena vodorovným značením pro stávající způsob používání, tedy pro chodce a cyklisty. Úprava potrvá do poloviny listopadu. Během akce nelze tuto stezku používat a cyklisté musí Bertiny lázně objet po cyklostezce za Bertinými lázněmi. Záměr těchto stavebních úprav navazuje na rekonstrukci květinových záhonů a zeleně, která bude zakončena v příštím roce dosadbou nových trvalek.

Ověřovací anketa potvrdila problémy k řešení

K Třeboni patří ryby, o městě rozhodujte i VY !
V úterý 9. září 2014 se v Kulturním a společenském centru Beseda konalo již třetí Fórum Zdravého města Třeboň. Do Besedy přišlo více jak 70 diskutujících. Z jejich debaty vzešlo 20 problémů města určených k řešení. Ty nejzásadnější následně určila ověřovací anketa, která byla ukončena 10. října 2014:  

[Více]

Komunální volby v Třeboni

10. a 11. října 2014 se konaly volby do obecních zastupitelstev. V Třeboni získala nejvíce mandátů v 25 členném zastupitelstvu ODS - celkem šest, po pěti mandátech mají strany KDU-ČSL a ANO 2011, čtyři místa v zastupitelstvu obsadí ČSSD, tři pozice má Společně pro Třeboň, po jednom mandátu získala TOP 09 a KSČM. Předpokládaný termín ustavujícího zastupitelstvo města, kde bude zvolen starosta, místostarostové i rada města, je 3. listopadu v 18:00 hod. v Divadle J.K.Tyla. 
Kompletní výsledky komunálních voleb v Třeboni najdete zde:

http://www.volby.cz/pls/kv2014/kv1111?xjazyk=CZ&xid=1&xdz=2&xnumnuts=3103&xobec=547336&xstat=0&xvyber=0

Třeboňsko má nový digitální povodňový plán

30. září 2014 byl dokončen a předán Digitální povodňový plán města Třeboň a ORP Třeboň. Jedná se o elektronicky zpracovaný dokument obsahující souhrn organizačních a technických opatření potřebných k odvrácení nebo zmírnění škod při povodních. [Více]

Slovo z radnice

Ročenka města Třeboň

Kontakt

Spojovatelka:

Telefon: 384 342 111
další kontakty...

Sekretariát starosty:

tel.: 384 342 115

Starostka:

+Mgr. Terezie Jenisová
tel.: 384 342 113
terezie.jenisova@mesto-trebon.cz

Místostarosta:

+Zdeněk Mráz
tel.: 384 342 114
zdenek.mraz@mesto-trebon.cz

Tisková mluvčí:

+Jitka Bednářová
tel.: 384 342 147
jitka.bednarova@mesto-trebon.cz

Město Třeboň
Palackého nám. 46/II
379 01 Třeboň

Datová schránka: 4cbbvj4

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský

posta@mesto-trebon.cz
www.mesto-trebon.cz

Partnerství