Výsledek hledání

Zavřít

Facebook

Šachovnice úvodní stránky

Aktuality

Komunální volby 10. a 11. října

Volím, volíš, volíme, aneb JAKÝM ZPŮSOBEM VOLIT V KOMUNÁLNÍCH VOLBÁCH: [Více]

Outdoorový týden v Třeboni

Od 6. do 11. října zažijte Outdoorový týden v Třeboni! Připravena je projekce outdoorových filmů v Kině Světozor, audiovizuální pořad o Barmě v divadle J. K. Tyla, koncert indie-rockové kapely Please The Trees v Baru u Čerta nebo přímo Čertovy obrázky - výstava fotografií z cest Jana Lukavského ve foyer divadla. A pokud chcete vyrazit rovnou do podzimní přírody a zažít při tom trochu dobrodružství, projděte se po Pytlácké stezce kolem Třeboně! [Více]

Nový areál Technických služeb otevřen

Technické služby Třeboň, s.r.o. otevřely nový areál v Rybářské ulici, kde bylo vytvořeno kompletní technické i administrativní zázemí, včetně sběrného dvora. Nový areál je komfortnější jak pro zákazníky, tak pro zaměstnance.
Provozy z Novohradské ulice budou do nového areálu v Rybářské přestěhovány v polovině měsíce. Od 20. října 2014 může veřejnost veškeré administrativní záležitosti v souvislosti s poskytovanými službami Technických služeb Třeboň, s.r.o. vyřizovat na této adrese.

[Více]

Informace pro vlastníky kulturních památek v Třeboni

Každý rok do konce října, Městský úřad Třeboň, odbor územního plánování a stavebního řádu, přijímá a eviduje žádosti o dotace na rok následující poskytované z  Programu regenerace městské památkové rezervace Třeboň. [Více]

Anketa ověřuje problémy z Fóra Zdravého města

K Třeboni patří ryby, o městě rozhodujte i VY !
Fóra Zdravého města Třeboň se v úterý 9. září 2014 v Besedě zúčastnilo více jak 70 lidí. Účastníci vytipovali 10 nejdůlěžitějších problémů města. Ty jsou v současné době zařazeny do tak zvané ověřovací ankety. Portvá do 10. října 2014. Zúčastnit se můžete i Vy! Více zde: 

[Více]

Stezka pro pěší a cyklisty v Dukelské

V Dukelské ulici v úseku mezi ulicemi Mlýnská a Vodárenská byla zahájena realizace akce Stezka pro pěší a cyklisty. Předmětem zakázky jsou stavební úpravy chodníku místní komunikace včetně překládky dešťové kanalizace a sdělovacích kabelů, nového osvětlení stezky, zřízení zálivu autobusové zastávky, úpravy přechodu pro chodce ve směru do Lesní ulice, úprava lávky přes Mlýnskou stoku. V rámci této akce dojde k vykácení zbylé části aleje jasanů (10 ks) z důvodu přeložení inženýrských sítí. Následně po dokončení stavebních prací bude vysazeno 15 nových stromů.

Výběrové řízení na pozici "právník (právnička) města"

Město Třeboň vyhlašuje výběrové řízení na místo "právník (právnička) města". Podrobné informace naleznete v sekci Volná místa.

Hlasujte pro zastávku Třeboň lázně!

Pod záštitou Stálé komise Senátu pro rozvoj venkova se koná Soutěž o titul Nejkrásnější nádraží ČR. Týká se budov, ostatních objektů i jejich okolí. Nominována byla letos i zastávka Českých drah TŘEBOŇ LÁZNĚ. Pro třeboňskou zastávku můžete hlasovat do 10.října i Vy! Podrobnosti o hlasování a soutěži zde: http://nejnadrazi.cz/voting.php  [Více]

Slovo z radnice

Ročenka města Třeboň

Kontakt

Spojovatelka:

Telefon: 384 342 111
další kontakty...

Sekretariát starosty:

tel.: 384 342 115

Starostka:

+Mgr. Terezie Jenisová
tel.: 384 342 113
terezie.jenisova@mesto-trebon.cz

Místostarosta:

+Zdeněk Mráz
tel.: 384 342 114
zdenek.mraz@mesto-trebon.cz

Tisková mluvčí:

+Jitka Bednářová
tel.: 384 342 147
jitka.bednarova@mesto-trebon.cz

Město Třeboň
Palackého nám. 46/II
379 01 Třeboň

Datová schránka: 4cbbvj4

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský

posta@mesto-trebon.cz
www.mesto-trebon.cz

Partnerství