Výsledek hledání

Zavřít

BLESKOVKY

Facebook

Třeboň, město - linka 340300

Jízdní řád platný od 3. 9. 2017 - rozšířený o spoje 40, 42, 43 a 45.

číslo spoje  35  37  39  41  43  45
Třeboň, U myslivny  xxx   10:48   xxx  14:16  xxx  17:43
Třeboň, U Petra a Pavla  xxx  10:49  xxx  14:17  xxx  17:44
Třeboň, Na Kopečku  xxx  10:51   xxx  14:19  xxx  17:46
Třeboň, žel. zast.  xxx  10:52  xxx  14:20  xxx  17:47
Třeboň, Husova  xxx  10:54  xxx  14:22  xxx  17:49
Třeboň, aut. nádr.  10:00   10:57  13:30  14:25  17:13  17:52
Třeboň, UNZ  10:01  xxx  13:31  xxx  xxx  xxx
Třeboň, Policie ČR  10:03  xxx  13:33  xxx  xxx  xxx
Třeboň, u hřbitova  10:05  xxx  13:35  xxx  xxx  xxx
Třeboň, lázně Aurora  10:06  xxx  13:36  xxx  xxx  xxx
Třeboň, Táboritská  10:09  xxx  13:39  xxx  xxx  xxx
Třeboň, Břilice, zast.  10:12  xxx  13:42  xxx  17:17  xxx
Třeboň, Břilice, točna  10:13  xxx  13:43  xxx  17:18  xxx
Třeboň, Přeseka  10:19  xxx  13:48  xxx  17:23  xxx
pozn. pokračuje jako spoj 34  pokračuje jako spoj 36

pokračuje jako spoj 48

  pokračuje jako spoj 42  

 

číslo spoje 28  34   36   38  40  42
Třeboň, aut. nádr.  7:28   xxx  11:00   xxx  17:00  xxx
Třeboň, Přeseka  xxx  10:20   xxx  13:49  xxx  17:24
Třeboň, Břilice, točna   xxx  10:25  xxx  13:54  xxx  17:29
Třeboň, Břilice, zast.  xxx  10:26  xxx  13:56  xxx  17:30
Třeboň, Táboritská  7:30  10:29  11:02  13:58  17:03  xxx
Třeboň, lázně Aurora  7:33  10:31  11:04  14:00  17:05  xxx
Třeboň, u hřbitova  7:34  10:32  11:05  14:01  17:06  xxx
Třeboň, Policie ČR  7:36  10:34  11:07  14:03  17:08  xxx
Třeboň, UNZ  7:37  10:35  11:08  14:04  17:09  xxx
Třeboň, aut. nádr.  7:40  10:38  11:10  14:07  17:12  17:35
Třeboň, Husova  xxx  10:40  xxx  14:09  xxx  17:37
Třeboň, žel. zast.  xxx  10:42  xxx  14:11  xxx  17:39
Třeboň, Na Kopečku  xxx  10:43  xxx  14:12  xxx  17:40
Třeboň, U Petra a Pavla   xxx  10:45  xxx  14:14  xxx  17:42
Třeboň, U myslivny  xxx  10:46  xxx  14:15  xxx  17:43
pozn.   Pokračuje jako spoj 37    pokračuje jako spoj 41 pokračuje jako spoj 43 pokračuje jako spoj 45

 

Mapa linky

 

 

 

«Související odkazy

Partnerství